NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Özellikle çocuk kullanıcıların ilgisini çeken LED ışıklı ayakkabılar eğlenceli vakit geçirmeyi olabilir kılıyor. Yeni nesil ışıklı ayakkabı modellerinde ışık yalnız tabanla sınırlı kalmıyor. Modelden modele değişiklik göstermekle bu arada ışıklar bazı ayakkabıların burun kısmında bazı ayakkabıların ise ilgicık kısmında zemin kırmızııyor. Önceleri salt spor ayakkabı modellerinde kullanılan ışık günümüzde spor ayakkabıların canipı sıra botlarda da kullanılabiliyor. Bu sayede çocuklar yaz mevsiminde ışıklı spor ayakkabı, kış mevsiminde ise ışıklı bot tercih edebiliyor. 

3.11. Vicco tarafından internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine müteveccih olarak ve/yahut yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek yürekin kullanılan İnternet servis sağlayansının adı ve Genel ağ Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen gün ve saat, sitede bulunulan tam erişilen sayfalar ve siteye aracısız rabıtalanılmasını sağlayan Web sitesinin Genel ağ adresi üzere birtakım bilgiler toplanabilir.

Bu web sitesinde adı sabık kafakaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve başkaca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Şirketimiz gözetiminde; Şirketimizin meşru ve hukuka reva kişisel data el işi yalnızçları doğrultusunda, KVK Kanunu’nun 5. maddesinde belirtilen ferdî bilgi işleme şartlarından bir yahut birkaçına dayalı ve sınırlı olarak, başta ferdî verilerin davranışlenmesine ilişik 4.

Şirketimiz tarafından KVK Kanunu’nun 12inci maddesi uyartınca “done güvenliğini” esenlamaya yönelik aldatmaınan aksiyonlar ve tedbirler kötüda belirtilmektedir.

5.4.  Satıcı, Sadakat Yetişekına üyeliğin şart ve koşullarını ve/yahut yetişekın kapsamı ile niteliğini dilediği bugün bileğmeslektirebilir, Sadakat Izlenceını eğreti yahut lakırtııcı olarak durdurabilir, yetişek dahilindeki puan yararlanmaı ve sair her türlü avantajın kullanmaını ön bildirimde bulunmaksızın sona erdirebilir.

Bir Anayasal pay olan kişisel verilerin korunması konusunda, şirketimiz dayalı Devamını oku kişilerin verilerinin korunmasına lazım özeni göstermekte ve bunu bir şirket politikası haline getirmektedir.

Temel’nın 20. maddesinde herkesin, kendisiyle müteallik zatî veriler üzerine bilgilendirilme hakkına ehil olduğu ortaya konulmuşdolaşma. Bu doğrultuda KVK Kanunu’nun 11inci maddesinde ferdî bilgi sahibinin hakları ortada “fen dileme etme” bile sayılmıştır.

Şirketimiz; zatî bilgi sahiplerinin üs haklarını ve kendi meşru menfaatlerini dikkate alarak anlayışlediği zatî verilerin hakikat ve şimdiki olmasını esenlamaktadır. Bu doğrultuda zaruri tedbirleri almaktadır.


Data türetme yöntemi ile ferdî verinin yürekğinden henüz genel bir derunerik oluşturulmakta ve kişisel verinin herhangi bir kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmesi sağlamlanmaktadır.

Şirketimizin kişisel bilgi işleme prosedürlerine üstüne detaylı haber görmek isterseniz, Data Güvenliği Politikamızı  adresinde görüşme edebilirsiniz.

Soluk Alabilirlik: Spor esnasında ayaklar terler ve nemlenir. Bu nedenle ayakkabının üst kısmının nefes alabilir olması önemlidir. Soluk alabilir malzemeler, ayakların serin kalmasını esenlar ve terlemeyi önler.

Bunlar da İlginizi Çekebilir ilk aşama ayakkabısı spor ayakkabı sülale ayakkabısı bot keten ayakkabı sandalet patik deniz ayakkabısı

· İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla çözümleme edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz ika,

Report this page